Loading Events

Events for 1 września - 8 listopada

Events Search and Views Navigation

Październik 2018

6 października

Koncert

Konzerthaus Berlin, Germany

Kammerakademie Potsdam
Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars dyrygent
Program: Beethoven „Missa solemnis“ D-Dur op. 123 für Soli, Chor und Orchester

7 października

Koncert

Nikolaisaal Potsdam, Germany

Kammerakademie Potsdam
Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars Dirigent
Program: Beethoven „Missa solemnis“ D-Dur op. 123 für Soli, Chor und Orchester

20 października

Koncert

Catedral, Barcelona, Spain

Festiwal Muzyki Polskiej w Katalonii
Orquesta Simfónica del Valles
Przemyslaw Perkowski - dyrygent
Program: Poniatowski - Msza F-dur

Listopad 2018

12 listopada

Koncert

Staatsoper Unter den Linden, Germany

Staatskapelle Berlin
Sir Simon Rattle - conductor
Program: Janáček - Glagolitic Mass

13 listopada

Koncert

Filharmonia Berlińska, Germany

Staatskapelle Berlin
Sir Simon Rattle - conductor
Program: Janáček - Glagolitic Mass

30 listopada

María del Pilar

Teatro de la Zarzuela, Spain

Orquesta de la Comunidad de Madrid
Oliver Diaz - dyrygent
Gimenez: María del Pilar (Esperanza)
Wykonanie koncertowe

Grudzień 2018

2 grudnia

María del Pilar

Teatro de la Zarzuela, Spain

Orquesta de la Comunidad de Madrid
Oliver Diaz - dyrygent
Gimenez: María del Pilar (Esperanza)
Wykonanie koncertowe

14 grudnia

Czarodziejski Flet

Teatr Wielki Opera Narodowa,

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)

15 grudnia

Czarodziejski Flet

Teatr Wielki Opera Narodowa,

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)

30 grudnia

Koncert

Konzerthaus Berlin, Germany

Rundfunk-Sinfonieorchester Berlin
Rundfunkchor Berlin
Vladimir Jurowski - Dirigent
with Vasilisa Berzhanskaya - Alt, David Butt Philip - Tenor, Paul Gay - Bass
Program: Beethoven - Symphony nº 9

31 grudnia

Koncert

Konzerthaus Berlin, Germany

Rundfunk-Sinfonieorchester Berlin
Rundfunkchor Berlin
Vladimir Jurowski - Dirigent
with Vasilisa Berzhanskaya - Alt, David Butt Philip - Tenor, Paul Gay - Bass
Program: Beethoven - Symphony nº 9

Styczeń 2019

11 stycznia

Traviata

Filharmonia Łódzka, Poland

Verdi: Traviata (Violetta Valéry)
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Łódzkiej
Wersja koncertowa

Luty 2019

10 lutego

Recital

NOSPR, Katowice, Poland

Recital Wokalny
Angel Cabrera - fortepian
Program: Karłowicz, Moniuszko, Paderewski. Moniuszko, Obradors, Montsalvatge, Guastavino

20 lutego

Czarodziejski Flet

Perth, Australia

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

22 lutego

Czarodziejski flet

Perth, Australia

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

Marzec 2019

1 marca

Czarodziejski Flet

Adelaide, Australia

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

2 marca

Czarodziejski Flet

Adelaide, Australia

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

8 marca

Czarodziejski Flet

Auckland, New Zealand

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

10 marca

Czarodziejski Flet

Auckland, New Zealand

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)
Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent

24 marca

Recital Wokalny

Teatre El Casal, Amer, Spain

Iwona Sobotka - sopran
Angel Cabrera - fortepian

28 marca

Koncert

Symphony Hall, Birmingham, United Kingdom

City of Birmingham Symphony Orchestra
Sir Simon Rattle - conductor
Program: Beethoven - Symphony 9th

29 marca

Koncert

Filharmonia Szczecińska, Poland

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Szczecińskiej
Rundfunkchor Berlin
Rune Bergmamn - dyrygent
Program: Mahler - Symfonia Nr 2 "Zmartwychwstanie"

30 marca

Czarodziejski Flet

Teatr Wielki Opera Narodowa,

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)

31 marca

Czarodziejski Flet

Teatr Wielki Opera Narodowa,

Mozart: Czarodziejski Flet (Pamina)

Kwiecień 2019

10 kwietnia

Paria

Filharmonia Narodowa, Poland

23. Wielkanocny Festival im. L. van Beethovena
Moniuszko: Paria Opera w 3 aktach z prologiem (włoska wersja językowa)
wersja koncertowa
ODWOŁANY

12 kwietnia

Paria

Filharmonia Poznańska, Poland

23. Wielkanocny Festival im. L. van Beethovena
Moniuszko: Paria Opera w 3 aktach z prologiem (włoska wersja językowa)
wersja koncertowa
ODWOŁANY

19 kwietnia

Koncert kameralny

Kurhaus Baden Baden, Germany

Festival Baden Baden
Koncer Kameralny z Feininger Trio (członkowie Filharmonii Berlińskiej)
Schostakowitsch: Sieben Romanzen nach Gedichten von A. Blok op. 127

Maj 2019

1 maja

Human Requiem

Radialsystem, Berlin, Germany

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

3 maja

Human Requiem

Radialsystem, Berlin, Germany

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

4 maja

Human Requiem

Radialsystem, Berlin, Germany

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

5 maja

Human Requiem

Radialsystem, Berlin, Germany

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

10 maja

Traviata

Teatr Wielki, Poland

Verdi: Traviata (Violetta Valery)

12 maja

Traviata

Teatr Wielki, Poland

Verdi: Traviata (Violetta Valery)

17 maja

Koncert

Filharmonia Narodowa, Poland

Orkiestra Filharmonii Narodowej
Chór Filharmonii Narodowej
Bjarte Engeset - dyrygent
Program: Nielsen & Grieg

18 maja

Koncert

Filharmonia Narodowa, Poland

Orkiestra Filharmonii Narodowej
Chór Filharmonii Narodowej
Bjarte Engeset - dyrygent
Program: Nielsen & Grieg

23 maja

Recital

Teatro Real, Spain

Iwona Sobotka - sopran
Angel Cabrera - fortepian

Czerwiec 2019

1 czerwca

Koncert

Palau de la Música, Barcelona, Spain

Orquestra Sinfònica de Barcelona i Nacional de Catalunya
Orfeó Català, Cor Jove and Cor de Noies
Simon Halsey - dyrygent
Program: Verdi - Requiem

28 czerwca

Human requiem

Istanbul, Turkey

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

29 czerwca

Human requiem

Istambul, Turkey

Rundfunkchor Berlin
Gijs Leenaars - dyrygent
Program: Brahms - Niemieckie Requiem

Lipiec 2019

2 lipca - 6 lipca

Kursy Mistrzowskie

Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach, Poland

Kursy Mistrzowskie w Radziejowicach

Sierpień 2019

24 sierpnia

Koncert

Filharmonia Śląska, Poland

Filharmonia Śląska
Krzysztof Penderecki - dyrygent
Program: Górecki - Symfonia nr 3

Wrzesień 2019

14 września

Koncert

Dresden Philharmonie, Germany

Dresden Philharmonic
Marek Janowski - dyrygent
Program: Verdi - Quattro pezzi sacri

18 września

Koncert

Musical Theater Basel, Switzerland

Sinfonieorchester Basel
Michal Nesterowicz - dyrygent
Program: Mahler - Symphony no. 4

Październik 2019

11 października

Czarodziejski flet

Taiwan, Taiwan

Komische Oper Berlin
Hendrik Vestmann - dyrygent
Program: Czarodziejski flet (Pamina)

Listopad 2019

8 listopada

Koncert

Filharmonia Śląska, Poland

Filharmonia  Śląska
Juozas Domarkas - dyrygent
Programme:  Lutosławski, Szymanowski

+ Export Events

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?